• Deski do krojenia z litego drewna

Deska do krojenia jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Służy głównie do rozdrabniania składników potraw podczas przygotowywania codziennych posiłków. Dostępne w wielu rozmiarach i kształtach deski są wykonywane z różnych materiałów. Niezwykle estetyczne mogą być prawdziwą ozdobą wnętrza, pasują do klasycznych i nowoczesnych aranżacji.

Deska do krojenia olchowa
Deska do krojenia olchowa
Produkt niedostępny
Deska do krojenia olchowa
Deska do krojenia olchowa
Produkt niedostępny
Deska do krojenia jesionowa
Deska do krojenia jesionowa
Produkt niedostępny

Deski do krojenia z litego drewna

Drewno od lat stanowi doskonały materiał, z którego wykonuje się akcesoria kuchenne, w tym deski do krojenia. W ofercie naszej firmy WOOD DREAM znajdują się deski do krojenia z litego drewna, produkowane z drewna jesionowego oraz olchowego. Cechują się one trwałością oraz wyjątkowymi barwami. Nie tępią kuchennych noży, mają piękny, naturalny kolor i widoczne słoje. 

 

Deski olchowe i jesionowe wykonywane są ręcznie z jednego kawałka drewna. Wyjątkowy proces ich produkcji sprawia, że nie mają one żadnych rys czy otworów. Sprawia to, że są higieniczne i bezpieczne dla użytkowników. Można je wykonać niemal na każdy wymiar, dzięki czemu łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprawdzają się we wszystkich pracach kuchennych, również w rozbijaniu mięs. Nie wymagają przeprowadzenia skomplikowanej konserwacji. Wystarczy co około 6 miesięcy przetrzeć je olejem jadalnym, który zabezpieczy przed wilgocią. Zabieg ten sprawi, że deski posłużą przez wiele lat i zachowają swój pierwotny kolor. 


Deski do krojenia z litego drewna są impregnowane bezpiecznymi dla zdrowia ludzi olejo - woskami, wytwarzanymi z olejów roślinnych. Środki te spełniają normy dla produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny