• Deski do krojenia z litego drewna

Deska do krojenia jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. Służy głównie do rozdrabniania składników potraw podczas przygotowywania codziennych posiłków. Dostępne w wielu rozmiarach i kształtach deski są wykonywane z różnych materiałów. Niezwykle estetyczne mogą być prawdziwą ozdobą wnętrza, pasują do klasycznych i nowoczesnych aranżacji.

Deski do krojenia z litego drewna

Drewno od lat stanowi doskonały materiał, z którego wykonuje się akcesoria kuchenne, w tym deski do krojenia. W ofercie naszej firmy WOOD DREAM znajdują się deski do krojenia z litego drewna, produkowane z drewna jesionowego oraz olchowego. Cechują się one trwałością oraz wyjątkowymi barwami. Nie tępią kuchennych noży, mają piękny, naturalny kolor i widoczne słoje. 

 

Deski olchowe i jesionowe wykonywane są ręcznie z jednego kawałka drewna. Wyjątkowy proces ich produkcji sprawia, że nie mają one żadnych rys czy otworów. Sprawia to, że są higieniczne i bezpieczne dla użytkowników. Można je wykonać niemal na każdy wymiar, dzięki czemu łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Sprawdzają się we wszystkich pracach kuchennych, również w rozbijaniu mięs. Nie wymagają przeprowadzenia skomplikowanej konserwacji. Wystarczy co około 6 miesięcy przetrzeć je olejem jadalnym, który zabezpieczy przed wilgocią. Zabieg ten sprawi, że deski posłużą przez wiele lat i zachowają swój pierwotny kolor. 


Deski do krojenia z litego drewna są impregnowane bezpiecznymi dla zdrowia ludzi olejo - woskami, wytwarzanymi z olejów roślinnych. Środki te spełniają normy dla produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.