• Drewniane stoliki pomocnicze

Drewniane stoliki pomocnicze widoczne w tej kategorii wyróżniają dwie, bardzo istotne cechy: funkcjonalność oraz wszechstronność. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o efektywnym, ergonomicznym oraz wieloletnim użytkowaniu. Na uwagę zasługuje nie tylko materiał ich wykonania (drewno dębowe, sosnowe, czy też olchowe), ale i dodatkowe funkcje, które ułatwiają codzienne korzystanie ze stolika. Drewniane stoliki pomocnicze dzięki regulacji wysokości bardzo łatwo można dopasować do aktualnych potrzeb. Warto wspomnieć także o obecności kółek skrętnych (4 sztuki), dzięki czemu nie stanowi problemu postawienie stolika w innym miejscu. Co istotne, nasze stoliki pomocnicze mogą poruszać się po panelach, ale także dywanie i wykładzinie. Nie hałasują, ponieważ kółka zostały wykonane z gumowego tworzywa. Regulacja wysokości blatu jest bardzo istotna ze względu na fakt, że z drewnianego stolika pomocniczego mogą korzystać osoby o różnym wzroście i siedzące np. na fotelu, krześle, kanapie. Naszym klientom dajemy także możliwość personalizacji, dlatego podwozie stolika możemy pomalować na dowolny kolor po wcześniejszym ustaleniu.

Wysoka jakość i estetyka drewnianych stolików pomocniczych

W przypadku naszych drewnianych stolików pomocniczych wyraźnie widać, że trwałość oraz solidność wykonania idzie w parze z niezwykłą estetyką. Blaty stolików wykonujemy z drewna jesionowego, ale też dębowego. Każdy z nich jest przez nas dokładnie impregnowany, aby jego trwałość była jak najdłuższa. Należy też dodać, że każdy z nich jest oryginalny i niepowtarzalny. Do zakupionych stolików załączamy instrukcję użytkowania oraz montażu, który jest bardzo prosty oraz intuicyjny.

Drewniane stoliki pomocniczedo Państwa wnętrza

Drewniane stoliki pomocniczeto produkty dwa w jednym. Łączą w sobie estetykę i designerski wygląd z praktycznym zastosowaniem. Będą idealnym rozwiązaniem w kawalerkach, małych lokalach mieszkalnych czy użytkowych. W przeciwieństwie do zabudowanych szaf lub wielkich komód nasze stoliki powiększają optycznie przestrzeń, a na pewno jej nie zagracają. Dzięki kółkom okazują się mobilne i z łatwością można przenosić je z pokoju do pokoju. Drewniane stoliki pomocniczereprezentują styl klasyczny. Łączą w sobie elegancję z prostą, tradycyjną konstrukcją elementów. Drewniane stoliki pomocniczesą dostępne z podstawą w kolorze czarnym. Każdy stolik posiada małe kółeczka oraz regulację wysokości. Blaty wykonane są z drewna. Do wyboru mają Państwo jesion, sosnę, olchę i dąb.

Drewniane stoliki pomocniczesprawdzą się w wielu pomieszczeniach

 

Drewniane stoliki pomocniczebędą świetnym rozwiązaniem na przykład w korytarzu. Z łatwością pomieszczą m.in. klucze, ramkę ze zdjęciem i wazon z kwiatami. Będą także świetnymi zamiennikami stolików nocnych. Można położyć na nich książkę, gazetę, telefon komórkowy albo kubek z gorącym napojem. Kolejnym ciekawym zastosowaniem drewnianych stolików pomocniczych jest wykorzystanie ich w salonie. Stolik może stać obok kanapy i służyć jako miejsce do pracy z laptopem, a także do spożywania posiłku. Proponowane przez nas meble to idealny wybór do małego, minimalistycznego wnętrza. Sprawdzą się również w biurach jako dodatkowe miejsce na sprzęt czy dokumenty.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny